Не можна сказати, що мій ноутбук вже доживає свого віку. Звісно, що він не новий, але й не зовсім стародавній. Але останнім часом він став частенько підвисати. Як з’ясувалось, цю проблему я не зміг вирішити самотужки, хоча й спробував багато чого, пошарившись у всесвітній мережі, прочитавши безліч статей і продивившись купу ютуб-відео, я зрозумів, що треба до когось звертатись.

До цього, мій ноут майже ніколи не залишав межі моїх скромних апартаментів. Тому трохи повагавшись, я в ирішив ще звернутись до сусіда, який теж в цих справах підкований. Але й він нічого не міг зробити, машина й далі зависала на банальних щоденних операціях.

Після цього я врешті наважився винести його за умовну лінію вхідних дверей. Перед тим дового вивчав пропозиції різноманітних львівських комп’ютерних майстерень, в яких можна відремонтувати ноутбук швидко і за помірними розцінками.

Тому зідзвонившись з майстрами, я хутко відвіз їм свій скарб, а вже ввечері забрав повноцінно робочий ноутбук. Ціна за роботу виявилась настільки мізерною, що я ще й вирішив додати хлопцям на чай за швидко і якісно виконану роботу.